Kadra

 •  
  Danuta Strzesak
  Dyrektor przedszkola, Opiekunka grupy Zdobywców

  Pogoda ducha i życiowy optymizm to jej nieodłączne dobre duszki.

  Ma 20-letnią praktykę w pracy z dziećmi, studia pedagogiczne dzienne i podyplomowe z oligofrenopedagogiki, wiele kursów specjalistycznych,takich jak: Kinezjologia edukacyjna „Brain Gym” Metody dr P. i G. Dennison, Ruch rozwijający Weroniki Sherborn.

 •  
  Ciocia Agata
  Opiekunka grupy Podróżników

  Młoda, twórcza, pełna zapału, zawsze uśmiechnięta. Ukończyła studia z Wychowania Przedszkolnego z metodyką nauczania języka angielskiego. Chętnie organizuje dzieciom ciekawe zajęcia z języka angielskiego w ramach Programu Powszechnej Dwujęzyczności.

 •  
  Ciocia Magda
  Opiekunka grupy Kangurków

  Ciocia Magda jest oazą spokoju. Istotne dla niej jest indywidualne podejście do każdego dziecka i odkrywanie jego możliwości.Ukończyła studia wyższe pedagogiczne oraz podyplomowe w zakresie edukacji elementarnej.

 •  
  Ciocia Ewelinka
  Pomoc Przedszkolna

  Z twarzy Cioci Ewelinki nigdy nie schodzi uśmiech, dzięki czemu każde dziecko chętnie idzie rano do swojej sali.

 •  
  Ciocia Iza
  Pomoc Przedszkolna

  Ciocia Iza codziennie dba o to, żeby dzieci miały czyste rączki i buzie. Pomaga przy jedzeniu posiłków oraz gdy dzieci robią prace plastyczne.

 •  
  Ciocia Kinga
  Opiekunka grupy Elfów i Skrzatów

  Pełna radości i uśmiechu. Lubiąca wszelkie aktywności fizyczne. Jest w trakcie studiów pedagogicznych. Pracuje również jako trener piłki nożnej.

 •  
  Ciocia Agata
  Opiekunka grupy Zdobywców

  Zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Dba o to, aby maluchy były radosne, wesołe i aktywne fizycznie.

  Ukończyła studia dzienne na poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego oraz podyplomowe na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Pracuje też jako nauczyciel wychowania fizycznego w szkole podstawowej.

 •  
  Ciocia Joanna
  Psycholog

  Twierdzi,że miłość i mądrość dorosłych jest kluczem do szczęśliwej dorosłości ich dzieci. Jest przekonana,że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, choć każde ma taką samą potrzebę bezpieczeństwa i miłości.

  Pani Joanna jest psychologiem, pedagogiem leczniczym oraz terapeutą integracji sensorycznej. Od ponad 20-stu lat pracuje z dziećmi, z ich rodzicami i wychowawcami.