Kadra

 •  
  Danuta Strzesak
  Dyrektor Żłobka

  Pogoda ducha i życiowy optymizm to jej nieodłączne dobre duszki.

  Ma 20-letnią praktykę w pracy z dziećmi, studia pedagogiczne dzienne i podyplomowe z oligofrenopedagogiki, wiele kursów specjalistycznych,takich jak: Kinezjologia edukacyjna „Brain Gym” Metody dr P. i G. Dennison, Ruch rozwijający Weroniki Sherborn.

 •  
  Ciocia Ela
  Zastępca Dyrektora, Opiekunka grupy - Kubusie

  Kocha dzieci. Jej łagodność, uśmiech i optymizm rozświetla każdy dzień pełen zabawy.  Jest mamą trójki dzieci, ma 10-cio letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Od 2011 roku jest Opiekunką w Leśnej Chatce, a dodatkowo odpowiada za kontakt z Rodzicami.

  Ukończyła  2-letnie studium „opiekunka dziecięca”.

 •  
  Ciocia Ania
   Opiekunka grupy Motyle

  Ciocia Ania to niania z wieloletnim stażem pracy z dziećmi. Oaza spokoju, którą dzieci kochają. Jest to Osoba uporządkowana, cierpliwa i konsekwentna,a przy tym uśmiechnięta i czuła.

  W swojej pracy z dziećmi wykorzystuje wiele pomocy pedagogicznych, a prace plastyczne urozmaica wieloma technikami i materiałami.

 •  
  Ciocia Ada
  Opiekunka grupy Mądrych Sówek

  Ciocia Ada jest uosobieniem łagodności i wrażliwości. Ukończyła specjalistyczny kurs z Jogi dla Dzieci, którą prowadzi dla naszych najstarszych podopiecznych.

 •  
  Ciocia Kasia
  Opiekunka grupy Kangurki

  Ciocia Kasia jest opiekunką w grupie 2-latków. Bardzo zorganizowana i ambitna, zaraża swoim optymizmem. W swojej pracy ceni sobie szczerość oraz indywidualne podejście do każdego dziecka. Praca z dziećmi daje jej wiele radości i pozytywnie  motywuje do dalszego działania.

 •  
  Ciocia Natalia
  Opiekunka grupy Kangurki

  Zawsze uśmiechnięta, z głową pełną pomysłów. Nie tylko chętnie bawi się z dziećmi na dywanie, gimnastykuje, ale również zawsze służy radą i pomocą, weźmie za rękę, wysłucha, pocieszy i przytuli.

 •  
  Ciocia Daria
  Opiekunka grupy Kubusie

  Ulubiona ciocia najmłodszych.  Nie tylko niejadki chcą być karmione przez ciocię Darię. Codziennie rano prowadzi dzieci do odpowiedniej sali. To dzięki niej każdy poranek jest wesoły i pełen pozytywnej energii.

 •  
  Ciocia Justynka
  Opiekunka grupy Piraci

  Ciocia Justynka to niezwykle ciepła osoba. Prowadzi grupę najmłodszych maluszków, które najbardziej potrzebują ciepła i przytulenia.