Kadra

 •  
  Danuta Strzesak
  Dyrektor Żłobka

  Pogoda ducha i życiowy optymizm to jej nieodłączne dobre duszki.

  Ma 20-letnią praktykę w pracy z dziećmi, studia pedagogiczne dzienne i podyplomowe z oligofrenopedagogiki, wiele kursów specjalistycznych,takich jak: Kinezjologia edukacyjna „Brain Gym” Metody dr P. i G. Dennison, Ruch rozwijający Weroniki Sherborn.

 •  
  Elżbieta Jaśkowiak
  Zastępca Dyrektora, Opiekunka grupy - Kubusie

  Kocha dzieci. Jej łagodność, uśmiech i optymizm rozświetla każdy dzień pełen zabawy.  Jest mamą trójki dzieci, ma 10-cio letnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Od 2011 roku jest Opiekunką w Leśnej Chatce, a dodatkowo odpowiada za kontakt z Rodzicami.

  Ukończyła  2-letnie studium „opiekunka dziecięca”.

 •  
  Anna Oczujda
   Opiekunka grupy - Motyle

  Ciocia Ania to niania z wieloletnim stażem pracy z dziećmi. Oaza spokoju, którą dzieci kochają. Jest to Osoba uporządkowana, cierpliwa i konsekwentna,a przy tym uśmiechnięta i czuła.

  W swojej pracy z dziećmi wykorzystuje wiele pomocy pedagogicznych, a prace plastyczne urozmaica wieloma technikami i materiałami.

 •  
  Karolina Białek
  Opiekunka grupy- Kangurki

  Opiekunka dziecięca i studentka psychologii. W swojej pracy ceni sobie szczerość oraz indywidualne podejście do każdego dziecka. Praca z dziećmi daje jej wiele radości i pozytywnie  motywuje do dalszego działania. W Naszym Żłobku prowadzi zajęcia sensoryczne.

 •  
  Ciocia Luiza
  Opiekunka grupy- Kangurki

  Ciocię Luizę cechuje spokój i łagodność, a także zamiłowanie do świata uporządkowanego. Daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa, ładu oraz sympatii jaką darzy każde dziecko.

 •  
  Paulina Walkowiak
  Opiekunka grupy- Piraci

  Ulubiona ciocia najmłodszych.  Nie tylko niejadki chcą być karmione przez ciocię Paulinkę. Codziennie rano prowadzi dzieci do odpowiedniej sali. To dzięki niej każdy poranek jest wesoły i pełen pozytywnej energii.

 •  
  Ciocia Justynka
  Opiekunka grupy- Piraci

  Ciocia Justynka to niezwykle ciepła osoba. Prowadzi grupę najmłodszych dzieci, które najbardziej potrzebują ciepła i przytulenia.