Kadra

 •  
  Danuta Strzesak
  Dyrektor przedszkola, Opiekunka grupy- Dzielni odkrywcy

  Pogoda ducha i życiowy optymizm to jej nieodłączne dobre duszki.

  Ma 20-letnią praktykę w pracy z dziećmi, studia pedagogiczne dzienne i podyplomowe z oligofrenopedagogiki, wiele kursów specjalistycznych,takich jak: Kinezjologia edukacyjna „Brain Gym” Metody dr P. i G. Dennison, Ruch rozwijający Weroniki Sherborn.

 •  
  Ciocia Ela
  Opiekunka grupy Małych Podróżników

  Ciocia Ela jest osobą pogodną i uśmiechniętą. Swoim uśmiechem zaraża wszystkich dookoła. Kocha pracę z dziećmi, jest pedagogiem z wykształcenia i zamiłowania. Pragnie w sposób interesujący umożliwiać dzieciom odkrywanie świata i dba o efektywność prowadzonych zajęć.

 •  
  Ciocia Agata
  Opiekunka grupy Polnych Skrzatów

  Młoda, twórcza, pełna zapału, zawsze uśmiechnięta. Ukończyła studia z Wychowania Przedszkolnego z metodyką nauczania języka angielskiego. Chętnie organizuje dzieciom ciekawe zajęcia z języka angielskiego w ramach Programu Powszechnej Dwujęzyczności.

 •  
  Ciocia Luiza
  Opiekunka grupy Leśnych Elfów

  Ciocię Luizę cechuje spokój i łagodność, a także zamiłowanie do świata uporządkowanego. Daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa, ładu oraz sympatii jaką darzy każde dziecko. Dusza artysty pozwala na tworzenie z dziećmi wspaniałych, kreatywnych prac plastycznych, rozwijających wyobraźnię oraz małą motorykę.

 •  
  Ciocia Marta
  II Opiekunka grupy- Dzielni Odkrywcy

  Ciocia Marta jest mistrzynią organizacji. Jest zmienniczką cioci Danusi w grupie Dzielnych Odkrywców. Ukończyła specjalistyczny kurs z Sensoplastyki, którą dzieci uwielbiają. Prowadzi zajęcia z robotyki dla dzieci.

 •  
  Ciocia Ewelinka
  Pomoc Przedszkolna

  Z twarzy Cioci Ewelinki nigdy nie schodzi uśmiech, dzięki czemu każde dziecko chętnie idzie rano do swojej sali.

 •  
  Ciocia Iza
  Pomoc Przedszkolna

  Ciocia Iza codziennie dba o to, żeby dzieci miały czyste rączki i buzie. Pomaga przy jedzeniu posiłków oraz gdy dzieci robią prace plastyczne.

 •  
  Ciocia Magda
  Opiekunka grupy Małych Podróżników

  Ciocia Magda jest oazą spokoju. Istotne dla niej jest indywidualne podejście do każdego dziecka i odkrywanie jego możliwości.Ukończyła studia wyższe pedagogiczne oraz podyplomowe w zakresie edukacji elementarnej.