Kadra

 •  
  Danuta Strzesak
  Dyrektor przedszkola, Opiekunka grupy- Dzielni odkrywcy

  Pogoda ducha i życiowy optymizm to jej nieodłączne dobre duszki.

  Ma 20-letnią praktykę w pracy z dziećmi, studia pedagogiczne dzienne i podyplomowe z oligofrenopedagogiki, wiele kursów specjalistycznych,takich jak: Kinezjologia edukacyjna „Brain Gym” Metody dr P. i G. Dennison, Ruch rozwijający Weroniki Sherborn.

 •  
  Magdalena Mikołajczak
  Opiekunka grupy- Mali Podróżnicy

  Magda jest osobą pogodną i uśmiechniętą. Kocha pracę z dziećmi, jest pedagogiem z wykształcenia i zamiłowania. Ukończyła studia wyższe pedagogiczne oraz podyplomowe w zakresie edukacji elementarnej.  Istotne dla niej jest indywidualne podejście do każdego dziecka i odkrywanie jego możliwości. Pragnie w sposób interesujący umożliwiać dzieciom odkrywanie świata i dba o efektywność prowadzonych zajęć.

 •  
  Agata Wilczyńska
  Opiekunka grupy- Leśne Elfy

  Młoda, twórcza, pełna zapału, zawsze uśmiechnięta. Kończy studia z Wychowania Przedszkolnego z metodyką nauczania języka angielskiego. Chętnie organizuje dzieciom ciekawe zajęcia z języka angielskiego.

 •  
  Marta Szymczak
  II Opiekunka grupy- Dzielni Odkrywcy

  Jest zmienniczką cioci Danusi w grupie Dzielnych odkrywców. Ukończyła specjalistyczny kurs z Sensoplastyki, którą prowadzi dla najstarszej grupy.

 •  
  Ciocia Ewelinka
  Pomoc Przedszkolna

  Z twarzy Cioci Ewelinki nigdy nie schodzi uśmiech, dzięki czemu każde dziecko chętnie idzie rano do swojej sali.

 •  
  Ciocia Iza
  Pomoc Przedszkolna

  Ciocia Iza codziennie dba o to, żeby dzieci miały czyste rączki i buzie. Pomaga przy jedzeniu posiłków oraz gdy dzieci robią prace plastyczne.